Állásajánlat

Légy a Soproni Kisvonat csapatának tagja

Sofőr pozícióban városnéző kisvonatainkon

A sofőr küldetése

Nálunk a sofőr küldetése, hogy a Soproni Kisvonat csapat tagjaként az erre a vidékre érkező turistákat segítse a minél tartalmasabb időtöltésben.

A sofőr feladata

A sofőr legfontosabb feladata a kisvonat biztonságos vezetése. További fontos feladat az automata idegenvezető rendszer elindítása a túra kezdetén, a vendégek információval, térképpel történő ellátása, jegyek kiadása, ellenőrzése.

Minden a feladathoz szükséges eszköz a sofőr rendelkezésére áll, ezeket biztosítjuk. Csak olyan feladatot kérünk, amit már mi magunk is kipróbáltunk, teszteltünk.

A sofőr felelőssége

A sofőrtől a próbaidő végétől elvárjuk, hogy az útvonalakat pontosan ismerje, tartsa a menetidőt és önállóan képes legyen jegyeket kiadni.

Milyen embert keresünk?

Minimális követelmények

D (autóbusz) kategóriás jogosítvány

A kisvonat vezetéséhez ez előírás. Ezen kívül magabiztos járművezetői gyakorlatra lesz szükség, hogy a szerelvényt vezetni tudd.

Légy barátságos

A vendégekhez jó kommunikációs készség szükséges, továbbá ha beszélsz valamilyen idegen nyelvet, az további előnyt jelent (de nem feltétel).

Jó munkamorál

Szeress dolgozni, és ezt mások is lássák rajtad. Emberekkel dolgozunk, fontos, hogy mindenki jól érezze magát.

Találékonyság, helyismeret

Fontos, hogy ismerd Sopron utcáit. Nem kell mindet, de egy hirtelen jött akadály vagy útlezárás esetén célszerű, ha tudsz újratervezni.

Miért jó nálunk dolgozni?

Előnyök ebben a munkakörben

Jól felszerelt járművek

A flottát mindig rendben tartjuk és fejlesztjük. A városnéző programok során automata műholdas idegenvezető rendszer segíti a munkádat.

Kiemelt bérezés

Időarányos, bejelentett jövedelmet kínálunk, ami mellékjövedelemnek vagy nyugdíjkiegészítésnek is kiváló.

Nyugodt munkakörülmények

Telefonon bármikor eléred a központunkat, így ha olyan dolog történik, amit nem tudsz megoldani egyedül, segítünk.

Főállás mellett is végezhető

A beosztást mindig előre egyeztetjük, így ez egy ideális mellékállás vagy kiegészítő munka nyugdíjas buszsofőröknek.

Érdekel? Jelentkezz!

Vegyük fel a kapcsolatot

info@sopronikisvonat.hu

+36 20 355 9999